Postavy

Bia (Isabela Souza)
Kreativní, aktivní a vtipná s přirozeným talentem na kreslení, Bia se ráda vyjadřuje prostřednictvím svých kreseb, které sdílí na sociálních sítích. Spolu se svými rodiči Marianem a Alicí žije život mezi Argentinou a Brazílií. Je silně propojená se svou sestrou Helenou, která už není, a se kterou sdílela lásku k hudbě a zpěvu. V důsledku její nepřítomnosti nechce Bia znovu veřejně zpívat, protože si chce uchovat pouto, které se sestrou měla, v soukromí.
 
Manuel (Julio Peña)
Citlivý a kreativní bratranec Alexe a Victora. Rád pomáhá Alexovi s tvorbou jeho videí, ale netouží po tom stát se „webstar“. Jeho opravdovou vášní je hudba a také se učí hrát na klavír.
 
Alex (Guido Messina)
Egocentrický a ambiciozní vítěz, svůdník. Nejvíce si přeje být hvězdou číslo jedna mezi kanály. Aby toho dosáhl, je odhodlaný udělat cokoliv. Rád žertuje a směje se ostatním.
 
Carmín (Andrea de Alba)
Jedna z nejdůležitějších influencerů v Laix, nejznámějším networku na internetu, hvězda digitálního světa. Na svém kanále, který je jeden z nejpopulárnějších na sítích, nedává jen rady, jak si zvolit ten nejlepší outfit, nebo jaké jsou nejnovější módní trendy, ale také dává na obdiv momenty ze svého osobního života.
 
Chiara (Giulia Guerrini)
Jedna z nejlepších kamarádek Bii, impulsivní, neuspořádaná a trochu šílená. Její svobodná mysl ji vede k plnému užívání si současnosti. To ji však často dovádí do potíží, když dojde na dělání věcí včas a dodržování pravidel. Je naprostým opakem Celeste, proto jsou tak dobré kamarádky, ale díky různorodosti jejich povah někdy dochází k neshodám. Společně sní o tom, že si založí hudební skupinu.
 
Celeste (Agustina Palma)
Zodpovědná, inteligentní, soustředěná, vždy o všem pečlivě přemýšlí, vyhýbá se spontánním rozhodnutím a proto je pro ni někdy těžké si naplno užívat současnosti a být uvolněná. Je velmi zranitelná a má strach plně otevřít své srdce lásce. Spolu s Chiarou a Biou tvoří nerozdělitelnou trojici nejlepších kamarádek.
 
Mara (Julia Argüelles)
Pořádná a poslušná osobní asistentka Carmín, pomáhá jí s editováním videí. Hluboko uvnitř se však skrývá vypočítavá osobnost se smyslem pro strategii. Má svůj kanál Mstyle, na který přidává videa o nehtech a jehož popularita pomalu roste.
 
Jandino (Jandino)
Známý zpěvák-skladatel svých písní, které si také produkuje. Velmi se zaměřuje na svou profesionální kariéru a internet vnímá jako prostředek k zviditelnění své hudby. Je součástí networku Laix, který mu umožňuje růst kariéry a díky němuž se z něj stala hvězda digitálního světa.
 
Daisy (Mica Díaz)
Tanečnice s velkým talentem a rytmem v krvi. Ráda vytváří videa s tanečními tutorialy a choreografie. Má romantickou duši a pro lásku je schopna udělat cokoliv. Bydlí v rezidenci Kunst, kde má na starosti administrativu. Jejími velkými přáteli jsou Thiago a Pietro.
 
Jhon (Luis Giraldo)
Na první pohled povrchní a sobecký, ale v jádru milý a okouzlující kluk. Vždy říká to, co má na jazyku, aniž by přemýšlel o důsledcích. Miluje hudbu, kterou vytváří pomocí svého sampleru, na který nedá dopustit. Je dobrým kamarádem Manuela.
 
Helena/Ana (Gabriella Di Grecco)
Talentovaná skladatelka a zpěvačka plná tajemství, starší sestra Bii, se kterou měla velmi dobrý vztah, ale již 10 let není v její přítomnosti. Dříve působila v kapele Moondust, což se jí stalo osudným.
 
Víctor (Fer Dente)
Starší bratr Alexe. Po autonehodě zůstal na vozíku, a i když od této nehody uplynulo už 10 let, nikdy se s ní nevyrovnal emočně. Je tichý a uzavřený do sebe, ale postupem času pomalu získá zpět svou energii a vrátí se ke své největší vášni – hudbě.
 
Thiago (Rhener Freitas)
Aktivní a vytrvalý sportovec. Mezi jeho koníčky patří basketbal a hraní na kytaru. Po smrti své matky potřebuje nový začátek, proto se usazuje v Buenos Aires, kde přebírá rezidenci Kunst. Tam se spřátelí s Daisy a Pietrem, kteří v rezidenci pracují a bydlí.
 
Pietro (Alan Madanes)
Studuje právo, ale jeho největšími zálibami jsou gastronomie a humor. Vždy má v rukávu vtipný komentář na cokoliv. Žije v rezidenci, kde vaří gurmánská jídla pro Thiaga a Daisy.
 
Pixie (Daniela Trujillo)
Správkyně Fundomu, své povinnosti vždy plní efektivně a zodpovědně. Je odborníkem přes digitální technologii, kamery, světla a editování a ráda pomáhá lidem s jejich videi. Tichá, pozorná a přátelská, svým vzhledem porušuje genderové stereotypy.
 
Marcos (Rodrigo Rumi)
Ambiciózní a bezohledný výkonný ředitel v nejznámějším networku s názvem Laix. Cool, despotický a trochu excentrický, povahou věčný teenager, který si libuje v nezdravém jídle. Jeho charisma mu pomáhá získat ty nejlepší influencery do Laix.
 
Guillermo (Esteban Velásquez)
Marcosova pravá ruka v Laix, často se mu musí podřídit a plnit všechny jeho rozkazy bez ohledu na jejich obsah.
 
Aillen (Valentina González)
Expert přes sociální sítě, není žádná novinka, hashtag či událost, která by ji unikla. Alexova fanynka číslo 1. Spolu se svými kamarádkami Valerii a Julii mají zmapováno veškeré dění ve Fundomu.